Vše co potřebujete vědět

1. Jak probíhá rezervace?

Po tom, co nás kontaktujete, ať už přes webový formulář, mail nebo telefon vám po konzultaci zašleme objednávkový formulář, kde vyplníte všechny potřebné informace a odsouhlasením si Fotokrám závazně rezervujete.

2. Jaké má Fotokrám funkce?

Tou nejzákladnější je tisk fotografií přímo na místě. Dále můžete fotku stáhnout pomocí QR kódu - na obrazovce se vám objeví QR kód a vy fotoaparátem na vašem telefonu namíříte na QR kód a zahájíte stahování fotky. Další metodou je zaslání na E-mail. Dále je zde i funkce pro stahování GIFů - z více vyfocených fotek Fotokrám vygeneruje GIF, který si můžete hned stáhnout.

3. Jak probíhá focení ve Fotokrámu?

Nastavíte se k připravenému pozadí a potom kliknutím na dotykovou obrazovku se spustí odpočet 8 sekund a vy se zároveň vidíte v obrazovce. Po odpočtu se fotka vyfotí a vy výsledek vidíte na obrazovce. Pokud se povedla, můžete zvolit tisk s počtem kopií nebo fotografii stáhnout. Pokud se fotka nepovedla, můžete dát "Další fotka" - pokusů máte kolik chcete.

4. Co je potřeba připravit?

Potřebujeme od vás na akci mít prostor alespoň 3x3m plochy s místem alespoň 2,3m na výšku. Dále zásuvku v dosahu do 20 metrů (čím blíž tím líp). Pokud chcete stahovat digitálně fotky přímo na místě pomocí QR kódu, potřebujeme připojení k Wi-Fi.

5. Můžeme mít Fotokrám i venku? 

Ano, ta možnost tady je, musí však být venku sucho a alespoň 10°C. Dále doporučujeme, aby byl Fotokrám pod párty stanem nebo ve stinném koutě bez ostrého slunce.

6. Jaké fotky Fotokrám tiskne?

Jde o fotky z kvalitní termosublimační tiskárny. Barvy jsou okamžitě zaschlé a není s nimi potřeba mávat. Tištěno je na fotopapír, každá fotka je standartně o velikosti 15x10cm. Pokud máte zájem dokážeme zajistit i formát 20x15cm.

7. Jak si vyberu pozadí?

Všechny pozadí od nás máte k dispozici zdarma. Zašleme vám formulář, kde máte na výběr z různých pozadí. Zásadní je, jestli půjde o výběr fyzických pozadí nebo pozadí klíčovacích (green screen, který se používá třeba ve filmech). Fyzické vypadá reálně stejně jak na místě, tak i na fotce. U green screenu je na místě zelené pozadí, které bude na fotkách nahrazeno grafickým pozadím, které si vyberete. U klíčovacích pozadí máme nekonečně možností jakou variantu pro vás připravit. Pokud si vyberete klíčovací pozadí, potom prosím dbejte na to, aby nebyl zvolený zelený dress code.

8. Dostaneme rekvizity?

Paruky, brýle, klobouky, rukavice, bubliny s nápisy, nafukovací předměty, atd..  Ano, v ceně za pronájem Fotokrámu je i sada všemožných vtipných rekvizit. Pokud chcete vyrobit nějaké originální přímo na vaší akci, tak i taková možnost tu je.

9. Připravíte nám grafický design na fotky?

Ano, i tohle je v ceně! Když nám pošlete podklady s logem, fonty nebo pokud nám aspoň sdělíte vaši představu, tak vám nachystáme design, který si potom vzájemně odsouhlasíme.

10. Kdo Fotokrám obsluhuje?

Na místě je vždy bude zkušená osoba, která se o chod Fotokrámu postará. Můžete však ovládat Fotokrám i sami, zvládne to každý a vy tak nepřijdete o interakci s Fotokrámem :)

11. Kdy přijedete Fotokrám nachystat?

Standartně je náš příjezd na akci směrován na hodinu před domluveným spuštěním. Na místě se ohlásíme, potvrdíme si místo, kde se bude fotit a tam vkusně nachystáme Fotokrám a koutek pro focení. Vše po sobě následně uklidíme.

12. Co když budu chtít prodloužit provoz Fotokrámu na místě?

Ano, za příplatek 2000Kč na hodinu můžeme zůstat ještě déle. O prodloužení je potřeba zažádat alespoň 20 minut před domluveným časem vypnutí.

13. Doprava Fotokrámu?

Fotokrám na vaši akci dopravíme a nainstalujeme sami. V rámci Jihomoravského kraje je doprava zdarma. Příplatek za dalších krajů můžete najít v ceníku.